назад   Offroad-Monsters Форум > Проекти и общи дискусии на базата на: > Мотори, ATV, Шейни

Реклами

Отговори

Инструменти за темата Изглед на темата
Старо 13-03-11, 12:51
Mario-71 Mario-71 извън линия
Registered User

Дата на регистрация: Feb 2011
Публикации: 1
По подразбиране KTM LC4 640 supermoto

Здравейте момчета имам едно питане относно мотора си. Мераклия съм и наскоро си взех една машинка KTM LC4 640 supermoto 2001г. Гледам в нета продават се такива ,но като моя не съм виждал .. имам в предвид ,че моя мотор е с два ауспуха. Вчера се повозих и ми направи впечатление ,че това чудо не работи равномерно и много гори .. не очаквах такъв голям разход на гориво. Може ли някой да ми каже какъв модел е точно и някой може ли да ми обясни защо мотора си сменя сам оборотите .. има нещо като заглъхване или прекъсване. На какво се дължи това и как мога да отстраня проблема. Искам също на тези супермото джанти да сложа гуми за крос, защото немога да намеря кросови джанти на старо, а новите са ми много скъпи. Някой правил ли тоя номер и става ли изобщо ? Ще Ви бъда благодарен ако споделите опит и знания. Благодаря ви предварително.

Последната редакция е извършена от Mario-71 : 13-03-11 в 14:25
Отговори с цитат
Старо 13-08-12, 20:51
spl77 spl77 извън линия
Registered User

Дата на регистрация: Aug 2012
Публикации: 2
По подразбиране

Оригинално ли си е с два ауспуха или е бил с един и впоследствие преправен с два.Мисля че има и с два ауспуха,дали не съм даже и сигурен.Ако е бил с един и в последствие направен с два най-вероятно ще трябва да се пипне и карбуратора.От къде го купи не попита ли даи една снимка да погледнем, па да помислим.
Отговори с цитат
Старо 13-08-12, 21:52
spl77 spl77 извън линия
Registered User

Дата на регистрация: Aug 2012
Публикации: 2
По подразбиране

Чак сега видях , че е от време оно......
Отговори с цитат
Отговори

Bookmarks

Инструменти за темата
Изглед на темата

Възможности и правила
Не можете да публикувате нова тема
Не можете да отговаряте в тема
Не можете да прикачите файл
Не можете да редактирате публикациите си

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Избери форум

Всички часове са в зоната GMT +2. Часът сега е 10:46.

© 2008- Offroad-Monsters® - Всички права запазени.