Преглед на единична публикация
Старо 11-06-13, 17:09
dorikin's Avatar
dorikin dorikin извън линия
ADMIRAL

Дата на регистрация: May 2009
Публикации: 81
По подразбиране

За да бъдем точни, незнам защо се дават тези пари /чак да те хване яд да ги дадеш/, но дори на сайта си имат грешка "хомологизация"???

Хомологация е правилно пише го тук:

Както и да е нагледал съм се на парадокси! И да много по-опасно е да управляваш автомобил с десен волан това го споделям от личен опит! Много мъртви точки, забавени реакции поради навикците да си от ляво и аз лично постоянно излизам в насрещното поради факта че зрението ми следи осовата линия, но пропуска факта че съм от дясно!!! За изпреварване не коментирам то е на принципа "или-или"!
А за американските автомоби мога да кажа от опита си който имам с Форд -89 та. и в момента с РАМ /от тези със многото болтове Ивайло/ че са супер пикапи, камиони. За съжаление остава неизвестността когато нещо се счупи - ще го има ли в магазина или ще чакаш да дойде от някъде? Частите у нас са скъпи, но от Англия без проблем можеш да се снабдяваш с тях на прилични цени! А в Щатите са много евтини но от там Ивайло може да сподели опита си! Отделно малко хора у нас разбират от тези автомобили и/или поради липсата на знания и части започва побългаряването и става страшно! Мисля че Близнаците могат да разкажат на какво са се натъквали поддържано у нас от всякакви корифеи на US-карите! Иво ти си !!! Сподели да се смея!
Отговори с цитат